Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Windmill.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

- Windmill.com.tr'ye üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle Ramada Pazarlama Deri Tur.San.Tic.Ltd.Şti. dışındaki 3. şahıslar ya da firmalarla paylaşılmaz. Windmill.com.tr, üyelerine indirimli ürünler, kampanyalar ve yeni markalar, yenilikler hakkında e-posta gönderebilir. 

- Windmill.com.tr alışverişlerde uluslararası standart olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankanın sanal posuna (VPOS - Virtual Point Of Sale) gönderilir ve 3. şahıslar tarafından görülmesi engellenir. 

- Alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmaz. Alışveriş aşamaları sırasında internet tarayıcınızın (Browser) sağ alt, sağ üst veya sol üst köşesinde bulunan kilit resmi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Windmill.com.tr 128BitSSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. 

- Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde ilgili bankanın sanal pos (VPOS) sistemi provizyon onayı verdikten sonra güvenlik departmanı'yla iletişime geçilerek doğrulama yapılır. Gerekli durumlarda Windmill.com.tr müşteri temsilcileri kredi kartı sahibini arayarak sipariş teyidi isteyebilir. 

- Üyelerimiz-Müşterilerimiz üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri, çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, SMS ve email gönderimi, satış ve kartlandırma uygulamaları için Ramada Pazarlama Deri Tur.San.Tic.Ltd.ŞTİ. nezdinde saklanabilir ve kullanılabilir. Müşteri bu bilgileri onaylayarak her türlü ürün ve hizmete ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SMS, push notification, müşteri araması, ve email gönderimi için izin vermiş kabul edilir.

- Herhangi bir sebep ile Windmill.com.tr ile ilgili gelen iletişimi durdurmak istediğinizde SMS ve email kanalları ile kolayca üyelik sisteminden çıkabilirsiniz.